Продаж 3 кімнатної квартири  (№ 213-142-374)

Продаж 3 кімнатної квартири фото 1

Ціна: 159 900 $

Характеристики

Ціна: 159 900 $
№ об'єкта: 213-142-374
Кімнат: 3
Поверх: 6 / 10
Площа: 90 / - / 36 м2
Санвузол: 2 роздільний
Балкон: балкон
єОселя/Іпотека: -

Адреса: Полтавська, Полтава, Шевченківський (Жовтневий), Центр, Павленківська

Продається 3 кімнатна квартира в новому,сучасному будинку з дизайнерським ремонтом.
У квартирі було зроблено перепланування,з оформленням відповідних документів та дозволів. Мається велика кухня студія та 2 кімнати. Крім того в квартирі мається два санвузли з ванною та душовою. Для комфортного проживання та зберігання речей,є дві величезні гардеробні та велика кількість шаф. Опалення автономне,індивідуальне у квартирі тепла підлога,включаючи санвузли, квартира двухстороння та мається два великих панорамних балкони. У квартирі є все для комфортного проживання в наявності вся техніка.
Побутова техніка: Посудомийна машина, Сушильна машина, Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Плита, Пральна машина
Опалення: Індивідуальне газове
Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Госп. приміщення, комора, Балкон, лоджія, Ванна, Ліфт, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Душова кабіна
Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Супутникове ТБ, Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi
У квартирі проживали близько трьох місяців,після чого у звʼязку з переїздом на нове місце роботи ніхто не проживає. Квартира сподобається майбутнім власникам з першого перегляду,тому що все в ній облаштовано для комфортного проживання. Бонусом до квартири буде ,кладове приміщення в підвалі будинку з відповідними документами права власності.

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок