Контакти агентства у Полтаві Галерея нерухомості.

Телефони: +38(066) 305-99-79, +38(066) 661-42-94, +38 (095)-911-52-73, +38(096)-034-22-08

Email: info@zhitlo.pl.ua, shvd6988@gmail.com

Хто ми? Ми - команда активних, цілеспрямованих та наполегливих фахівців. Ми вислухаємо Вас і надамо безкоштовну консультацію, після чого підберемо варіант, що задовольняє Ваші бажання та відповідає Вашому бюджету. Нині оренда квартир має великий попит, як серед самих полтавців, так і людей, які вирішили перебратися жити до Полтави. Особливо популярна вона серед молодих сімей, які з різних причин змушені шукати тимчасове житло, представників іноземних держав, а також мешканців різних регіонів України, які працюють у Полтаві, але поки що не мають змоги купити квартиру.

       Ціни на оренду житла залежать від кількох основних факторів, таких як: район, розташування будинку по відношенню до соціальної інфраструктури та транспортних розв'язок (переважно наближеність до зупинки, наявність побутової техніки, меблів, якість ремонту).

   В базі нашого агентства Ви зможете знайти 1-2-3-4-кімнатні та більше квартири, заміські земельні ділянки, комерційні приміщення, будинки, котеджі, офісні приміщення, а також Подобова оренда. Наші експерти завжди готові надати допомогу у виборі, надати максимальний спектр послуг, сприяння оформленню угоди. У найкоротші терміни підберуть об'єкт, що Вас цікавить, з урахуванням усіх вимог!

 Для того щоб купити або винайняти квартиру в Полтаві довгостроково, Вам достатньо заповнити заявку, після чого наші співробітники зв'яжуться з Вами. Або Ви можете набрати наші номери телефонів:


Наша адреса: вул.Соборності 40в

Замовити зворотній дзвінок